800 liralık oyun kısa süreliğine Steam’de ücretsiz oldu!

Steam, sevilen yapımları ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor. Kısa süreliğine erişime açılan son oyun ise stratejiseverleri mutlu edecek gibi görünüyor. SEGA tarafından yayınlanan Endless Legend, 23 Mayıs’a kadar Steam ücretsiz oyunu olarak verilecek.

Endless Legend 23 Mayıs’a kadar Steam’de ücretsiz

Amplitude Studios tarafından yayınlanan Endless Legend, sınırlı süreliğine Steam’de ücretsiz olarak erişime açıldı. Strateji oyunu hayranlarını sevindiren geliştirici, 804 TL’ye satılan yapımı bir hafta boyunca ücretsiz dağıtacak.

İlk olarak 2014 yılında çıkış yapan Endless Legend, 23 Mayıs’a kadar hiçbir ücret ödemeden alınabilecek. Kütüphaneye eklendikten sonra kalıcı olacağını da belirtelim. Yani 23 Mayıs’tan sonra istediğiniz zaman oyunu oynayabileceksiniz.

132132132

Geniş bir fantezi dünyasında geçen Endless Legend, oyuncuları sekiz medeniyette imparatorluk kurmakla görevlendiriyor. Oyuncular, zorlu çevre koşullarının üstesinden gelmeye çalışırken şehirler inşa edecek ve toprak fethedecek. Öte yandan diplomatik ilişkileri yönetmeli ve halkınızı kalkındırmalısınız.

Endless Legend, yaklaşık 10 yaşında olmasına rağmen imparatorluk yönetim sistemi ve özelleştirilebilir stratejik oynanışıyla oyunculardan büyük beğeni topladı. Steam’de 30 binden fazla incelemeye sahip olan yapım, Çok Olumlu olarak derecelendirildi.

Amplitude Studios, Endless Legend’in DLC paketlerinde de büyük indirimler sunuyor. Yeni şampiyonlar, görevler ve mekanikler sunan Shifters ve Guardians gibi eklentiler hafta sonuna kadar yüzde 80’e varan indirimlerle satılacak.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir